Yhteystiedot

Suvanto Trucks Oy
Y- FI2342144-9

TURKU
Yrityksen käyntiosoite:

Pollenkuja 6, 20380 Turku

Postiosoite:
PL 16, 20381 Turku

TAMPERE
Perkkoonkatu 9, 33850 Tampere

VANTAA
Kisällintie 12, 01730 Vantaa

 

Eetu Suvanto
myynti/Turku
+358 44 556 7887 | eetu@suvantotrucks.com

Mika Tanhuanpää
myynti/Turku
+358 400 274 782 | mika@suvantotrucks.com

Arttu Santasaari
myynti/Turku
+358 40 747 0030 | arttu@suvantotrucks.com

Tuomo Tuukkanen
myynti/Tampere
+358 40 531 0900 | tuomo@suvantotrucks.com

Tomi Yrjänäinen
myynti/Vantaa
+358 400 213 386 | tomi@suvantotrucks.com

Mikko Heimo
korjaamopäällikkö/Turku, Tampere ja Vantaa
+358 400 257 022 | mikko.heimo@suvantotrucks.com

Samuli Holmberg
varaosat ja lisävarusteet/Turku, Tampere ja Vantaa
+358 400 359 144 | samuli@suvantotrucks.com

Marianna Mackiewicz
talouspäällikkö/Turku, Tampere ja Vantaa
+358 40 740 2843 | marianna@suvantotrucks.com

Tina Haaman
autosihteeri/Turku, Tampere ja Vantaa
+358 400 916 506 | tina@suvantotrucks.com

 

 

Ota yhteyttä

SÄHKÖINEN LASKUTUS

Aloitamme verkkolaskujen vastaanoton 1.1.2016. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskusoitteemme ovat:

Operaattori: Maventa (003721291126)
Verkkolaskuosoite: 003723421449
OVT-tunnus: 003723421449

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Suvanto Trucks Oy
23421449
PL 100
80020 Kollektor Scan

Suvanto Trucks Oyn sähköpostiskannauksen osoite on 23421449@scan.netvisor.fi

Muut postit pyydämme edelleen toimittamaan käyntiosoitteeseemme.